Vlasová kosmetika

Zdravé, pevné a kvalitní vlasy jsou neodmyslitelnou součástí každého člověka a výrazně ovlivňují celý jeho vzhled. Pro krásné vlasy někdy musíme udělat více, něž si je umýt, a právě proto je tu koraejská přírodní kosmetika!

  • Přírodní kosmetika

  • Široký sortiment barev a šamponů

  • Na všechny typy vlasů

🛒PŘEJÍT DO E-SHOPU

Nabízená vlasová kosmetika

Nabízíme různé vlasové produkty, mezi které patří šampon proti lupům, proti vypadávání vlasů, pro barvené, jemné i poškozené vlasy, a dokonce i bezoplachový suchý šampon na mastné vlasy.
Novinkou jsou ubrousky jako náhrada suchého šamponu ke zmatnění a osvěžení mastných vlasů. Odmašťuje vlasy jednoduchým setřením. Dvoufázová bezoplachová péče o vlasy, poskytuje lesk a objem poškozeným vlasům.
Náš sortiment poskytuje i noční esenci, která zjemňuje vlasy a během spánku se dodává výživa nejen do konečků, ale i do celé délky vlasů. Ráno vlasům nemusíte věnovat tolik péče. Ušetří vám mnoho času!
Vždy je dobré použít kondicionér či zábal, ale také maska, olej nebo sprej nejsou k zahození a může to být ta správná výživa pro vaše vlasy. Konečný styling může podtrhnout lak na vlasy.

Barvy na vlasy

Korejská kosmetika obsahuje i sortiment jako barvy na vlasy, které mají malou molekulu pronikající hlouběji do vlasů. A co je víc? Jsou bez škodlivých složek a látek. Dále také pěnová barva na vlasy pro snadné barvení v pohodlí domova. V neposlední řadě nabízíme 7denní barvící péči, pro krátkodobou změnu barvy.
Proč nevyužít přírodnější formy barvení? Zkuste naše barvy a budete překvapeni úžasnými výsledky!

Nemáme jen nějaký šampon, masku či barvy na vlasy, ale také můžete objevit širokou škálu pleťových krémů, přípravky na péči o pleť včetně pleťových masek. Neváhejte navštívit náš návštívit na prodejně v části Praha 1, vaše MisshaPraha.cz!

Barvy na vlasy a vlasová kosmetika